III MIĘDZYSZKOLNY KONKURS FRYZJERSKI

27 kwietnia 2018r. w naszej szkole został zorganizowany III Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega. Hasło przewodnie konkursu - "Baśniowy Świat Fryzur". Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski rozpoczął Dyrektor szkoły Pan Marcin Pilarski witając uczestników i przybyłych gości. W konkursie uczestniczyło 15 reprezentantów z sześciu szkół z województwa podkarpackiego. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy IIITFR: Katarzyna Dul, Klaudia Chamot i Iwona Kańka.

Fryzury były wykonywane na modelkach wcześniej odpowiednio przygotowanych: strój i makijaż baśniowy zgodny z tematem konkursu.
Uczestników oceniała komisja sędziowska w składzie:
- przewodniczący: Dyrektor naszej szkoły Pan Marcin Pilarski
- kierownik Cechu Rzemiosł Różnych w Tarnobrzegu Pani Danuta Dziadura
- mistrz fryzjerski, właścicielka salonu fryzjerskiego Pani Bożena Ogórek
- mistrz w zawodzie Pani Danuta Wójcikowska
Punktacji podlegała spójność fryzury z makijażem, kreacją i dodatkami, artyzm i kreatywność w tworzeniu fryzury.
Szanowne jury pod przewodnictwem Pana Marcina Pilarskiego przyznało:
I miejsce - Katarzyna Dul z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu
II miejsce - Andżelika Grobelna z Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie
III miejsce - Natalia Ryczek z Zespołu Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie
Nagroda Publiczności - Klaudia Chamot z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu
Prezydent dla zwycięzców ufundował piękne puchary, które w jego imieniu wręczyła v-ce dyrektor szkoły Pani Elżbieta Gródek. Wyraziła podziw i uznanie dla uczestników za pomysłowość i oryginalność wykonanych fryzur. Życzyła wszystkim uczestnikom kontynuowania zainteresowań fryzjerskich.
Nagrodzonym serdecznie gratulujemy!
Organizatorami konkursu byli nauczyciele przedmiotów fryzjerskich: Barbara Kozioł, Ewa Język, Edyta Siudak i Monika Czernik.
Znakomitą oprawę konkursu zapewnili sponsorzy, którym składamy serdeczne podziękowania:
- Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Karabela"
- Tarnobrzeskie Wodociągi
- Profesjonalne Studio Fryzjerskie Piotr Przywara
- Spółdzielnia Mieszkaniowa "Siarkowiec"
- Elżbieta i Jacek Puto PHU Magik Group S.C.

May 2018

Tygodniowo 1923