Arrow
Arrow
Slider

Upowszechnianie rezultatów projektu ważnym aspektem programu Erasmus+

Dnia 5 czerwca 2018 r. w Przemyślu odbyła się Wojewódzka Konferencja „Projekty międzynarodowe w ramach Programu Erasmus+ szansą na rozwój uczniów i nauczycieli” zorganizowana przez Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie Oddział w Przemyślu. W konferencji uczestniczyła pani Maria Zygmunt – koordynator projektu „Lepszy nauczyciel- lepszy uczeń. Doskonalenie kompetencji językowych i pedagogiczno-metodycznych nauczycieli ZSP 1 w Tarnobrzegu” oraz pani Jolanta Smyrak-Adamczyk.

Zobacz galerię zdjęć

Konferencję otworzył pan Zbigniew Hamielec, Wicedyrektor PCEN ds. Oddziału w Przemyślu. Następnie pani Iwona Karkliniewska z Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji przedstawiła analizę udziału Polski w projektach międzynarodowych w ramach Programu Erasmus+. Odbyła się także inauguracja Regionalnego Punktu Informacyjnego w województwie podkarpackim. Rolę i zadania PCEN omówił pan Grzegorz Nowakowski, Wicedyrektor PCEN ds. projektów unijnych. Po przerwie pani Elżbieta Komarnicka – Konsultant PCEN ds. Oddziału w Przemyślu przedstawiła zagadnienie - „Upowszechnianie rezultatów projektu ważnym aspektem programu Erasmus+”. Następnie koordynatorzy projektów unijnych podzielili się swoimi doświadczeniami oraz przedstawili swoje projekty. Projekty „ Zagraniczne praktyki to lepsza przyszłość” oraz „Lepszy nauczyciel - lepszy uczeń. Doskonalenie kompetencji językowych i pedagogiczno-metodycznych nauczycieli ZSP 1” w Tarnobrzegu” realizowane w naszej szkole został przedstawiony w formie prezentacji multimedialnej, plakatu oraz filmu.


Translator

Polish Dutch English French German Italian Spanish Ukrainian

Partnerzy strategiczni

Slider

Wydarzenia

January 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 181

Wczoraj 358

Tygodniowo 1347

Miesięcznie 8554

Ogólnie 213872

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Facebook

Stewardessy

Slider

Zagraniczne praktyki

Slider

Wspierają nas

Slider

Współpracują z nami

Slider

Realizowane projekty UE

Slider