Arrow
Arrow
Slider

ZSP1 i PLL LOT - Kolejny Krok Wspólnych Działań

W ramach zawartej współpracy między Polskimi Liniami Lotniczymi LOT a Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu, dnia 12 lipca 2018 roku odbyło się kolejne spotkanie organizacyjne, na które udała się do Warszawy delegacja tarnobrzeskiej "Prymasówki" – dyrektor szkoły dr Marcin Pilarski, Beata Furtak – wychowawca klasy stewardess oraz Marzena Woźniak-Paul – nauczyciel przedmiotów zawodowych.

Zobacz galerię zdjęć

Podczas spotkania omawiano zasady dalszej współpracy oraz zaplanowano szereg wspólnych działań na przyszły rok szkolny. Nabliższym wspólnym wydarzeniem będzie praktyczne szkolenie z bezpośredniej obsługi pasażera w podróży, na które klasa stewardess z ZSP1 uda się do siedziby PLL LOT już w październiku. Zajęcia odbędą się w specjalnym pomieszczeniu zwanym makietą, które przypomina wnętrze samolotu i które przystosowane jest do ćwiczeń wszystkich etapów obsługi podróżnych na pokładzie statku powietrznego. Ponadto szkoła otrzyma od PLL LOT materiały dydaktyczne w języku polskim oraz angielskim, które umożliwią uczniom klasy stewardess zapoznanie się ze specjalistycznym słownictwem zawodowym. Podczas wizyty w Warszawie delegacja ZSP1 odwiedziła także prezesa PLL LOT Rafała Milczarskeigo, który wyraził ogromne zadowolenie, z faktu, iż współpraca między liniami a szkołą przebiega tak pomyślnie oraz zadeklarował wszelką pomoc i wsparcie do dalszych wspólnych działań.

Beata Furtak


Translator

Polish Dutch English French German Italian Spanish Ukrainian

Partnerzy strategiczni

Slider

Wydarzenia

February 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 127

Wczoraj 146

Tygodniowo 273

Miesięcznie 4778

Ogólnie 221504

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Facebook

LICEUM DYPLOMACJI

Slider

Stewardessy

Slider

Zagraniczne praktyki

Slider

Wspierają nas

Slider

Współpracują z nami

Slider

Realizowane projekty UE

Slider