Arrow
Arrow
Slider

ZSP1 i PLL LOT - Kolejny Krok Wspólnych Działań

W ramach zawartej współpracy między Polskimi Liniami Lotniczymi LOT a Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu, dnia 12 lipca 2018 roku odbyło się kolejne spotkanie organizacyjne, na które udała się do Warszawy delegacja tarnobrzeskiej "Prymasówki" – dyrektor szkoły dr Marcin Pilarski, Beata Furtak – wychowawca klasy stewardess oraz Marzena Woźniak-Paul – nauczyciel przedmiotów zawodowych.

Zobacz galerię zdjęć

Podczas spotkania omawiano zasady dalszej współpracy oraz zaplanowano szereg wspólnych działań na przyszły rok szkolny. Nabliższym wspólnym wydarzeniem będzie praktyczne szkolenie z bezpośredniej obsługi pasażera w podróży, na które klasa stewardess z ZSP1 uda się do siedziby PLL LOT już w październiku. Zajęcia odbędą się w specjalnym pomieszczeniu zwanym makietą, które przypomina wnętrze samolotu i które przystosowane jest do ćwiczeń wszystkich etapów obsługi podróżnych na pokładzie statku powietrznego. Ponadto szkoła otrzyma od PLL LOT materiały dydaktyczne w języku polskim oraz angielskim, które umożliwią uczniom klasy stewardess zapoznanie się ze specjalistycznym słownictwem zawodowym. Podczas wizyty w Warszawie delegacja ZSP1 odwiedziła także prezesa PLL LOT Rafała Milczarskeigo, który wyraził ogromne zadowolenie, z faktu, iż współpraca między liniami a szkołą przebiega tak pomyślnie oraz zadeklarował wszelką pomoc i wsparcie do dalszych wspólnych działań.

Beata Furtak


Translator

Polish Dutch English French German Italian Spanish Ukrainian

Polacy na Ukrainie

Slider

Partnerzy strategiczni

Slider

Wydarzenia

May 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 394

Wczoraj 493

Tygodniowo 1783

Miesięcznie 7155

Ogólnie 251595

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Facebook

LICEUM DYPLOMACJI

Slider

Stewardessy

Slider

Zagraniczne praktyki

Slider

Wspierają nas

Slider

Współpracują z nami

Slider

Realizowane projekty UE

Slider