Arrow
Arrow
Slider

Noc w Instytucie Lotnictwa

Uczniowie z klas 1TRS i 1TI pod opieką Pani Marzeny Woźniak-Paul, Barbary Mysiak i Małgorzaty Materkowskiej promowali szkołę i kierunek Technik Obsługi Pasażerów w Przewozach Lotniczych Morskich i Lądowych w Instytucie Lotnictwa w Warszawie.

Zobacz galerię zdjęć


,,Noc w Instytucie Lotnictwa’’ to największa w Polsce nocna impreza edukacyjna skierowana do wszystkich wielbicieli lotnictwa, samolotów, kosmosu, nauki, techniki oraz dla tych, którzy są ciekawi świata i lubią aktywnie spędzać czas wolny.
Mogliśmy podziwiać: samoloty, śmigłowce, nowoczesne laboratoria, roboty, symulatory lotu, wystawy i pokazy. Spotkaliśmy pilotów, inżynierów, naukowców, kosmonautów, oraz wyjątkowych gości z podniebnych sfer! m.in. Mirosława Hermaszewskiego – jedynego polskiego kosmonautę, Sławomira Krajniewskiego – najsłynniejszego fotografa lotniczego.
Obejrzeliśmy wiele wystaw fotograficznych, lotniczych, historycznych oraz grupy rekonstrukcyjne. Specjalnie na tę jedną noc udostępniony został taras widokowy, gdzie można było zrobić wyjątkowe zdjęcia lub obejrzeć gwiazdy przez teleskop. Uczestniczyliśmy w występie Reprezentacyjnej Orkiestry Wojskowej z Dęblina. Na wszystkich gości czekały niespodzianki, konkursy, gry i wiele ciekawych atrakcji.
Ta jedyna noc w roku była rzadką okazją do zwiedzania Instytutu Lotnictwa i pozostanie na długo w naszej pamięci.


Translator

Polish Dutch English French German Italian Spanish Ukrainian

Partnerzy strategiczni

Slider

Wydarzenia

November 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 185

Wczoraj 352

Tygodniowo 964

Miesięcznie 6061

Ogólnie 193777

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Facebook

Stewardessy

Slider

Zagraniczne praktyki

Slider

Wspierają nas

Slider

Współpracują z nami

Slider

Realizowane projekty UE

Slider