Arrow
Arrow
Slider

Tarnobrzescy Uczniowie Mikołajami dla Eryka

6 grudnia naszą szkołę odwiedził św. Mikołaj wraz ze swoim orszakiem. Podczas spotkań z młodzieżą rozdawał cukierki, a nauczycielom wręczał rózgi. W tym roku "Szkolne Mikołajki" przebiegały pod hasłem "Tarnobrzescy Uczniowie Mikołajami dla Eryka". Uczniowie poszczególnych klas przygotowali ciasta na kiermasz, odbył się również "Konkurs Mikołajkowy", w którym do zdobycia były liczne nagrody.

Zobacz galerię zdjęć

W konkursie na "Mikołajkową klasę" I miejsce zajęła kl. 1bw. W konkursie indywidualnym na "Najciekawszy Mikołajkowy Strój" I miejsce zajęła Martyna Mączka, II miejsce Steglyuk Kateryna, III miejsce Weronika Grazda. W zorganizowaniu Mikołajek pomogło wielu sponsorów m.in. Rada Rodziców, Wrotkarnia, Restauracja Pele-Mele, Restauracja Italiana, Kebab SFINKS, Kebab ISTAMBUŁ, MOSiR, Środowiskowy Dom Kultury, "Ekokosmetyki", Nauczyciele przedmiotów fryzjerskich, uczennice wykonujące makijaż i manicure.
Wyniki tegorocznej akcji Mikołajkowej przeszły nasze oczekiwania. Przede wszystkim należą się podziękowania uczniom, którzy zaoferowali chęć pomocy Erykowi, przygotowali ciasta, maskotki i inne nagrody do konkursu.


Translator

Polish Dutch English French German Italian Spanish Ukrainian

Polacy na Ukrainie

Slider

Partnerzy strategiczni

Slider

Wydarzenia

June 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 66

Wczoraj 262

Tygodniowo 900

Miesięcznie 6773

Ogólnie 271109

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Facebook

LICEUM DYPLOMACJI

Slider

Stewardessy

Slider

Zagraniczne praktyki

Slider

Wspierają nas

Slider

Współpracują z nami

Slider

Realizowane projekty UE

Slider