Tarnobrzescy Uczniowie Mikołajami dla Eryka

6 grudnia naszą szkołę odwiedził św. Mikołaj wraz ze swoim orszakiem. Podczas spotkań z młodzieżą rozdawał cukierki, a nauczycielom wręczał rózgi. W tym roku "Szkolne Mikołajki" przebiegały pod hasłem "Tarnobrzescy Uczniowie Mikołajami dla Eryka". Uczniowie poszczególnych klas przygotowali ciasta na kiermasz, odbył się również "Konkurs Mikołajkowy", w którym do zdobycia były liczne nagrody.

W konkursie na "Mikołajkową klasę" I miejsce zajęła kl. 1bw. W konkursie indywidualnym na "Najciekawszy Mikołajkowy Strój" I miejsce zajęła Martyna Mączka, II miejsce Steglyuk Kateryna, III miejsce Weronika Grazda. W zorganizowaniu Mikołajek pomogło wielu sponsorów m.in. Rada Rodziców, Wrotkarnia, Restauracja Pele-Mele, Restauracja Italiana, Kebab SFINKS, Kebab ISTAMBUŁ, MOSiR, Środowiskowy Dom Kultury, "Ekokosmetyki", Nauczyciele przedmiotów fryzjerskich, uczennice wykonujące makijaż i manicure.
Wyniki tegorocznej akcji Mikołajkowej przeszły nasze oczekiwania. Przede wszystkim należą się podziękowania uczniom, którzy zaoferowali chęć pomocy Erykowi, przygotowali ciasta, maskotki i inne nagrody do konkursu.

June 2019