Podsumowanie projektu „Lepszy nauczyciel - lepszy uczeń"

13 grudnia 2018 r. w ZSP nr 1 w Tarnobrzegu odbyło się podsumowanie projektu „Lepszy nauczyciel - lepszy uczeń. Doskonalenie kompetencji językowych i pedagogiczno-metodycznych nauczycieli ZSP1 w Tarnobrzegu" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego - Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER). Gospodarzem spotkania był dyrektor ZSP nr 1 w Tarnobrzegu pan Marcin Pilarski, który powitał zaproszonych gości: naczelnika Wydziału Edukacji i Zdrowia – pana Tomasza Krawczuka, przedstawiciela Kuratorium Oświaty – panią Wiotettę Durdę, wiceprzewodniczącą Rady Miasta Tarnobrzega – panią Bożenę Kapuściak, radną Rady Miasta Tarnobrzega – panią Teresę Gołębiowską – Piś, dyrektora Zespołu Szkół im. S. Staszica – pana Jerzego Stelmacha oraz dyrektora CKP- pana Józefa Surowańca, nauczycieli, rodziców oraz uczniów.

Następnie głos zabrała pani Maria Zygmunt – koordynator projektu, która przedstawiła ogólne założenia, cele i sposób realizacji zadań. Goście z zainteresowaniem obejrzeli przedstawione przez uczestników projektu prezentacje multimedialne dotyczące mobilności, odbytego kursu i wizyty w średniej szkole włoskiej w Loreto. Włoskie przeboje w wykonaniu naszych uczniów Francescy Perrotty, Zuzanny Lombary i Piotra Chwałka, przy muzycznej oprawie Szymona Macha, oraz potrawy kuchni śródziemnomorskiej podkreślały klimat miejsca, w którym nauczyciele mieli możliwość odbycia szkolenia.

June 2019