Arrow
Arrow
Slider

BAL STUDNIÓWKOWY

„Miej czas na pracę, to cena sukcesu. Miej czas na myślenie, to źródło potęgi. Miej czas na zabawę, to sekret młodości“. Wystąpieniem Kasi, Aleksandry i Krystiana - uczniów klas maturalnych z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Tarnobrzegu, rozpoczął się bal studniówkowy. Młodzież z klas IV technikum uczących się w zawodach: technik usług fryzjerskich, technik organizacji i usług gastronomicznych, technik obsługi turystycznej, technik informatyk i technik organizacji reklamy, bawiła się 26 stycznia 2019 r. w Villi Anna.

Zobacz galerię zdjęć - zdjęcia dzięki uprzejmości pani Wiollety Wojtkowiak

Pan dyrektor dr Marcin Pilarski w swoim przemówieniu skierowanym do uczniów bawiących się na studniówce przypomniał o czekającym ich za 100 dni egzaminie maturalnym i życzył udanej zabawy do białego rana. Sekretarz Miasta pani Jolanta Majchrzak odczytała list Prezydenta Miasta Tarnobrzega pana Dariusz Bożka skierowany do maturzystów. Podziękowanie adresowane do dyrekcji, wychowawców, nauczycieli w imieniu rodziców wygłosiła pani Marzena Zając. Głównym akcentem uroczystości był polonez, który każda klasa zatańczyła według choreografii pani Barbary Mysiak. Przed uroczystą kolacją Jolanta Giza zaśpiewała utwór z repertuaru Edyty Gepert „Nie żałuję” przy akompaniamencie Krystiana Zbyrada, dedykując go nauczycielom, rodzicom, organizatorom balu i dziękując za trud włożony w wychowanie, za miłość i opiekę.


Translator

Polish Dutch English French German Italian Spanish Ukrainian

Polacy na Ukrainie

Slider

Partnerzy strategiczni

Slider

Wydarzenia

July 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 70

Wczoraj 124

Tygodniowo 194

Miesięcznie 2514

Ogólnie 275104

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Facebook

LICEUM DYPLOMACJI

Slider

Stewardessy

Slider

Zagraniczne praktyki

Slider

Wspierają nas

Slider

Współpracują z nami

Slider

Realizowane projekty UE

Slider