Arrow
Arrow
Slider

ABC PRZEDSIĘBIORCZOŚCI - ZAKOŃCZENIE

Jak założyć firmę? Jak zarejestrować działalność gospodarczą? Jak przygotować dobry biznesplan? Wiedzę i umiejętności na ten temat zdobyło 30 uczniów naszej szkoły, którzy jako jedyni na Podkarpaciu uczestniczyli w projekcie programu edukacji ekonomicznej pn. ABC Przedsiębiorczości IV. Edukacja finansowa.

Zobacz galerię zdjęć


Podczas zajęć uczniowie poznali zasady i procedury uruchamiania własnej działalności gospodarczej, konstruowania biznesplanu, uczyli się analizowania własnych zasobów finansowych i możliwości skorzystania z danych pozafinansowych. Młodzież prowadziła z trenerem konsultacje swoich pomysłów na firmę, poznali również nowe zagadnienia z zakresu marketingu, reklamy i nowych technologii, które mogą być przydatne w rozwoju każdej firmy.
Kompetencje zawodowe zdobyte w trakcie szkolenia zostały potwierdzone Zaświadczeniem, które były wręczone uczestnikom podczas uroczystego spotkania przez p. Krzysztofa Zubę - trenera edukacji finansowej oraz dyrekcję szkoły.
P. Krzysztof Zuba wyraził pozytywną opinię na temat efektywnej pracy młodzieży:
- Cieszę się, że szkoła i uczniowie jako jedyni na Podkarpaciu mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach organizowanych przez Fundację na terenie Polski. Młodzież aktywnie angażowała się w prowadzone zajęcia, świetnie pracowała w grupie, zgłaszając innowacyjne pomysły na własny biznes, które zamierzają zrealizować w przyszłości. Nabyta przez uczniów wiedza i doświadczenie podczas warsztatów, pomoże im podjąć pierwsze decyzje zawodowe o wybraniu roli pracownika lub założeniu własnej działalności gospodarczej. Obserwując entuzjazm w działaniach młodzieży jestem przekonany, że dokonają trafnego wyboru.
Szkolenia pn. ABC PRZEDSIĘBIORCZOŚCI odbyły się w ramach czwartej edycji projektu Fundacji Wspomagania Wsi realizowanego z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.
Szkoła nawiązując współpracę partnerską z pracodawcami i instytucjami działającymi w różnych branżach, umożliwia uczniom zdobywanie nowatorskich wiadomości i umiejętności. Doświadczenie zawodowe zdobyte w murach szkoły wpłynie pozytywnie na rozwój kariery zawodowej absolwenta i podejmowanie właściwych decyzji.

Małgorzata Tomczyk
kierownik szkolenia praktycznego


Translator

Polish Dutch English French German Italian Spanish Ukrainian

Polacy na Ukrainie

Slider

Partnerzy strategiczni

Slider

Wydarzenia

June 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 70

Wczoraj 262

Tygodniowo 904

Miesięcznie 6777

Ogólnie 271113

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Facebook

LICEUM DYPLOMACJI

Slider

Stewardessy

Slider

Zagraniczne praktyki

Slider

Wspierają nas

Slider

Współpracują z nami

Slider

Realizowane projekty UE

Slider