Arrow
Arrow
Slider

Szkolenie w LAW

W ramach współpracy pomiędzy Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu a Lotniczą Akademią Wojskową w Dęblinnie odbyło się kolejne szkolenie, na które udali się uczniowie klasy pierwszej i drugiej kierunku technik obsługi pasażerów w przewozach lotniczych, morskich i lądowych.

Zobacz galerię zdjęć

Teoretyczna część szkolenia, przeprowadzona przez dr Małgorzatę Żmigrodzką, stanowiła wprowadzenie dotyczące technik ratowniczych stosowanych podczas wodowania awaryjnego samolotu. Następnie uczniowie odbyli zajęcia praktyczne na pokładzie samolotu oraz zajęcia w labolatorium wychowania fizycznego, gdzie ćwiczone są m.in: równowaga, koordynacja wzrokowo-ruchowa oraz orientacja przestrzenna. Przyszłe stweardessy mogły także dowiedzieć się czego dotyczy lotniczy test sprawnościowy oraz poznać specjalistyczny sprzęt, na którym ćwiczy się m.in. manewr przeciwprzeciążeniowy. W trakcie zajęć na basenie uczniowie ćwiczyli sytuację awaryjną na tratwie ratowniczej. Na koniec intensywnego dnia dziekan wydziału Bezpieczeństwa Narodowego i Logistyki LAW dr hab. Adam Radomyski przeprowadził ciekawy wykład nt. modeli biznesowych przewoźników lotniczych.


Translator

Polish Dutch English French German Italian Spanish Ukrainian

Polacy na Ukrainie

Slider

Partnerzy strategiczni

Slider

Wydarzenia

September 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 250

Wczoraj 435

Tygodniowo 1951

Miesięcznie 7658

Ogólnie 290184

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Facebook

LICEUM DYPLOMACJI

Slider

Stewardessy

Slider

Zagraniczne praktyki

Slider

Wspierają nas

Slider

Współpracują z nami

Slider

Realizowane projekty UE

Slider