Dzień Edukacji Narodowej

11 października 2019 r. Podkarpacki Kurator Oświaty p. Małgorzata Rauch podczas uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Stalowej Woli życzyła nauczycielom, aby upływający czas, skłaniał do podejmowania nowych wyzwań i odkrywania na nowo piękna powołania do wypełniania wielkiego dzieła, jakim jest współkształtowanie młodego człowieka, wprowadzanie go w świat wiedzy i wartości. By, jak mawiał Sokrates: „ani o ciało, ani o pieniądze nie troszczył jeden z drugim przede wszystkim, tak bardzo, jak o duszę, aby była jak najlepsza". Podczas uroczystości zostały wręczone medale i nagrody. Medale Komisji Edukacji Narodowej otrzymały p. Małgorzata Materkowska i p. Beata Rodzeń a Nagrodę Kuratora Oświaty p. Elżbieta Gródek.

Szkolne obchody Dnia Edukacji Narodowej był przygotowane przez Samorząd Uczniowski. Młodzież przygotowała dla nauczycieli życzenia, kwiaty i krótki montaż liryczno- słowny. Pan Dyrektor dr Marcin Pilarski, za osiągnięcia dydaktyczne i odpowiedzialne budowanie procesu wychowawczego dla rozwoju osobowości ucznia, wręczył nauczycielom nagrody Dyrektora Zespołu Szkół nr 1. Otrzymali je: p. Małgorzata Tomczyk, p. Barbara Mysiak, p. Grażyna Miłkowska. p. Krystyna Jurkowska, p. Joanna Pęczak, p. Edyta Siudak, p. Beata Rodzeń, p. Anna Kasiarz, p. Robert Grzywacz. P. Bogusław Sroczyński, p. Łukasz Potyrański. Gratulujemy i życzymy nauczycielom, aby ich aktywna i twórcza postawa znajdowała uznanie w oczach uczniów oraz była źródłem satysfakcji!!!

November 2019