Arrow
Arrow
Slider

Podsumowanie projektu Synergia

16 października 2019 r. w Zespole Szkół nr 1 w Tarnobrzegu odbyło się podsumowanie projektu „SYNERGIA - od jakości kształcenia do wzrostu zatrudnienia” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020. Projekt trwał od 2016 do 2019 roku, jego wartość w ZS nr 1 to 972999,40 zł. Gospodarzem spotkania był Prezydent Miasta pan – Dariusz Bożek, który powitał zaproszonych gości. Następnie głos zabrała kierownik projektu – pani Józefa Biernacka, która omówiła cele i osiągnięte rezultaty w projekcie. Z kolei projekt podsumowali asystenci szkół m. in. pani – Ewa Język, która przedstawiła ogólne założenia, cele i sposób realizacji zadań przez ZS nr 1 w Tarnobrzegu.

Zobacz galerię zdjęć

Goście z zainteresowaniem obejrzeli przedstawioną przez asystentkę projektu prezentacje multimedialną dotyczącą: kursów dla uczniów (Kurs baristy; carving; kuchni molekularnej i sous – vide; dekoracje z karmelu; barmański, sommelier; wykonywanie makijażu okolicznościowego, zdobienie paznokci, nowoczesne metody depilacji, kosmetyka upiększająca, oprogramowania w języku NET 4.0; tworzenie aplikacji internetowych w języku JAVA, akademia sieci CISCO) i nauczycieli (kurs barista; carving, Gastro POS i szef; kuchnia molekularna i sous – vide; techniki cięcia włosów; regeneracja i pielęgnacja włosów; inspiracje w koloryzacji włosów; przedłużanie i zagęszczanie włosów), staży i praktyk zawodowych dla uczniów i nauczycieli, odbytych studiów podyplomowych, zajęć specjalistycznych (warsztaty baristyczne z CAFE KLIMAT i warsztaty kulinarne odbyte w zamku w Baranowie Sandomierskim) oraz doposażenia pracowni fryzjerskiej, gastronomicznej i informatycznej na ponad 450000 zł. Potem głos zabrała Dytektor PUP – pani Teresa Huńka, która przedstawiła szanse na zatrudnienie absolwentów na lokalnym rynku pracy i zapoznała z zawodami deficytowymi, nadwyżkowymi i zrównoważonymi. Z ramienia pracodawców wystąpił Prezes – Pilkington Automotive – pan Ryszard Jania, który wskazał na oczekiwania rynku pracy w zakresie współpracy ze szkołami i potrzeby modyfikacji programów nauczania.

Asystentka projektu: Ewa Język


Translator

Polish Dutch English French German Italian Spanish Ukrainian

Polacy na Ukrainie

Slider

Partnerzy strategiczni

Slider

Wydarzenia

June 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 107

Wczoraj 307

Tygodniowo 1822

Miesięcznie 1822

Ogólnie 379633

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Facebook

LICEUM DYPLOMACJI

Slider

Stewardessy

Slider

Zagraniczne praktyki

Slider

Wspierają nas

Slider

Współpracują z nami

Slider

Realizowane projekty UE

Slider