„Śpiewajcie i grajcie Mu małemu, małemu...”

Ostatni, przedświąteczny dzień w naszej szkole spędziliśmy na wspólnym kolędowaniu podczas tegorocznego konkursu kolęd. W radosnej atmosferze oczekiwania na Święta Narodzenia Pana Jezusa na auli rozbrzmiewały tradycyjne kolędy śpiewane przez uczniów poszczególnych klasy jak i wspólnie przez wszystkich obecnych na tym spotkaniu.

W rodzinnej atmosferze wybrzmiewały kolędy tak dobrze nam znane, które w swojej treści niosą wielką moc miłości Boga do człowieka, przypominają nam dobre chwile a przede wszystkim jednoczą.
Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się bardzo dobrą znajomością treści kolęd i potrafili je pięknie wykonać. Różnice punktów w sześciu konkurencjach były więc minimalne. Jury, tworzone przez nauczycieli, miało trudny wybór. Ostatecznie zdobywcami pierwszych miejsc zostali uczniowie klas: 3TI, 1TIB i 3TF.
Gratulujemy zwycięzcom jaki i wszystkim uczestnikom: nauczycielom i uczniom, którzy swoim zaangażowaniem stworzyli fantastyczny klimat tego radosnego spotkania.
Konkurs został zorganizowany przez ks. Augustyna Łyko, p. Piotra Gospodarczyka, p. Katarzynę Tarkowską.

August 2020