Konkurs Beauty Talent Show o tytuł Beauty Talent Master

7 stycznia 2020 roku na Zamku Królewskim w Sandomierzu odbył się Konkurs Beauty Talent Show o tytuł Beauty Talent Master. Konkurs organizował Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach Filia w Sandomierzu. Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klasy III TF: Roksana Grazda, Weronika Smykla, Wiktoria Zawada; klasa I TS Amelia Kolev i klasa II TS Wiktoria Cubera. Uczennice naszej szkoły wzięły udział w dwóch kategoriach: świąteczno - sylwestrowa stylizacja paznokci oraz makijaż glamour. Makijaż i stylizacje paznokci były wykonane na modelkach. Szanowne jury przyznało w kategorii świąteczno - sylwestrowa stylizacja paznokci: I miejsce - Amelia Kolev z Zespołu Szkół nr 1 w Tarnobrzegu, II miejsce - Weronika Smykla z Zespołu Szkół nr 1 w Tarnobrzegu III miejsce - Wiktoria Zawada z Zespołu Szkół nr 1 w Tarnobrzegu w kategorii makijaż glamour: I miejsce - Amelia Kolev z Zespołu Szkół nr 1 w Tarnobrzegu, III miejsce - Wiktoria Cubera z Zespołu Szkół nr 1 w Tarnobrzegu. Nagrodzonym serdecznie gratulujemy kreatywności i pomysłowości w tworzeniu konkursowych stylizacji. Życzymy wszystkim uczestnikom kontynuowania zainteresowań.

April 2020