Arrow
Arrow
Slider

Szef Team Challenge

Zamknięcie szkół na czas walki z epidemią Covid -19, wymusiło poszukiwanie nowych metod nauki. Pojawiły się wątpliwości i pytania dotyczące skuteczności zdalnego nauczania. Wraz z młodzieżą zaczęliśmy poszukiwać alternatywnych sposobów nauczania i uczenia się. Makro Polska zorganizowała wirtualną akcję , której celem było wspieranie i dokształcanie młodzieży szkół gastronomicznych i to było to czego potrzebowaliśmy. Już w kilka dni po zamknięciu klas Makro Polska uruchomiła cykl internetowych wykładów “Szef dla Młodych Talentów - Dokształcaj się ONLINE!”, a w połowie maja zorganizowano specjalne wirtualne wyzwanie „Szef Team Challenge”.

Zobacz galerię zdjęć

 


„W Szef Team Challenge udział wzięło 35 zespołów ze szkół z całej Polski (łącznie 165 uczestników). Ich zadaniem podczas 4-tygodniowej zabawy było złożenie pełnego menu, składającego się z przystawki, zupy, dania głównego i deseru. Co tydzień drużyny otrzymywały listę składników obowiązkowych i 48 godzin na przesłanie zdjęć i opisu dania. Reszta (receptura, dodatkowe składniki, techniki kulinarne) zależała od pomysłów i umiejętności uczniów, którzy ze względu na trwającą kwarantannę mogli komunikować się tylko internetowo.”
W wyzwaniu Szef Team Challenge pod opieką p. Agnieszki Kaptur wzięły udział dwie drużyny klasy 3 technikum żywienia i usług gastronomicznych z Zespołu Szkół nr 1 w Tarnobrzegu w składzie:
• Drużyna Upiecz.one : Agnieszka Durda, Magdalena Chojnowska, Aleksandra Łyczko oraz Justyna Zbyrad;
• Drużyna Młodzi krytycy kulinarni : Aleksandra Pogoda, Jakub Tworek oraz Monika Zbyrad.
Rywalizacja była bardzo zacięta a konkurs stał na bardzo wysokim poziomie. Wiele ciekawych pomysłów przewinęło się przez głowy uczestników i mimo, że tym razem nie stanęli na podium, to udział w konkursie był dla nich przygodą , wyzwaniem i napędem do samorozwoju.
Jednocześnie Agnieszka Durda i Magdalena Chojnowska przez kilkanaście tygodni uczestniczyły w internetowych szkoleniach Makro Polska. Głównym medium na ten czas stał się profil facebookowy "Szef dla Młodych Talentów".
W akcji "Dokształcaj się ONLINE!" udział wzięło kilka tysięcy uczniów z całego kraju, a blisko 100 osób aktywnie walczyło o e-punkty. Przyznawano je za rozwiązywanie quizów, odpowiedzi na pytania zadane w postach, wreszcie za specjalne weekendowe wyzwania kulinarne, w których uczniowie sami gotowali, zamieszczając fotografie swoich dań.
3 lipca 2020 r. Makro Polska ogłosiła zwycięzców akcji. Zgodnie z regulaminem wyłoniono" dziesięciu wspaniałych". W dziesiątce najlepszych znalazły się uczennice Zespołu Szkół nr 1 w Tarnobrzegu Agnieszka Durda i Magdalena Chojnowska.
Wyniki :
https://szefdlamlodych.pl
https://szefdlamlodych.pl/pl/aktualnosci


Translator

Polish Dutch English French German Italian Spanish Ukrainian

Polacy na Ukrainie

Slider

Partnerzy strategiczni

Slider

Wydarzenia

October 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 2

Wczoraj 237

Tygodniowo 2730

Miesięcznie 9968

Ogólnie 419404

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Facebook

LICEUM DYPLOMACJI

Slider

Stewardessy

Slider

Zagraniczne praktyki

Slider

Wspierają nas

Slider

Współpracują z nami

Slider

Realizowane projekty UE

Slider