Arrow
Arrow
Slider

9 czerwca odbyła się Konferencja, na której podsumowano osiągnięcia i sukcesy naszych uczniów na zagranicznych praktykach, w ramach projektu pn. "Europejskie praktyki zawodowe drogą do sukcesu”. Projekt był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, realizowany przez FRSE Narodową Agencję programu Erasmus+.
Udziałem w konferencji zaszczycili nas przedstawiciele władz miasta Tarnobrzega: pan Józef Motyka - zastępca prezydenta Miasta, pani Bożena Kapuściak i pan Jan Dziubiński - wiceprzewodniczący Rady Miasta, pani Anna Pekar - radna Rady Miasta Przewodnicząca Komisji Oświaty, pan Waldemar Stępak - radny Rady Miasta, pani Małgorzata Mazurek - dyrektor Miejskiego Oświatowego Zespołu Ekonomicznego, pani Barbara Obara - kierownik Oddziału Nadzoru Pedagogicznego w Tarnobrzegu oraz dyrekcje tarnobrzeskich szkół zawodowych: pan Marek Szczytyński – dyrektor ZSP nr 2, pan Remigiusz Głód - kierownik szkolenia praktycznego ZSP nr 3, pan Marek Wrona - wicedyrektor ZS im St. Staszica i pan Józef Surowaniec – dyrektor CKP.
Swoją obecnością zaszczycili nas również lokalni pracodawcy: pani Danuta Dziadura – kierownik CECH Rzemieślników i Przedsiębiorców w Tarnobrzegu, pani Danuta Wójcikowska - członek zarządu CECH Rzemieślników i Przedsiębiorców w Tarnobrzegu, pani Barbara Kozioł - Salon Fryzjerski „Effect”, pani Ewa Kwiatkowska - Salon Fryzjerski „Liza”, pan Piotr Pabjan - TARNOGRAF oraz Rodzice uczestników, pan Krzysztof Nowak - przewodniczący Rady Rodziców i Nauczyciele naszej szkoły.
Konferencja miała na celu przedstawienie założeń realizowanego projektu. Uczniowie zaprezentowali zdobyte umiejętności i kompetencje zawodowe. Opowiadali o włoskich zakładach pracy i wykonywanych zadaniach. Podzielili się wrażeniami z wycieczek po Rimini, Wenecji i San Marino, a także spostrzeżeniami na temat życia codziennego Włochów. Nabyte kompetencje językowe zaprezentowali uczniowie podczas swoich przemówień oraz w czasie występów wokalnych: Karol Smykla i Ksenia Sałata śpiewali zebranym gościom włoskie przeboje. Na konferencji uczestnicy projektu otrzymali Certyfikaty oraz dokument Europass - Mobilność, jako potwierdzenie odbycia szkolenia zawodowego za granicą oraz nabytych kompetencji. Na zakończenie konferencji przygotowany został pokaz nabytych umiejętności: fryzury wieczorowe czesane według włoskich trendów mody oraz potrawy kuchni śródziemnomorskiej, które degustowali wszyscy uczestnicy konferencji.
Dziękujemy wszystkim za przybycie.

 

Zobacz galerię zdjęć

Translator

Polish Dutch English French German Italian Spanish Ukrainian

Partnerzy strategiczni

Slider

Wydarzenia

February 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 118

Wczoraj 146

Tygodniowo 264

Miesięcznie 4769

Ogólnie 221495

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

LICEUM DYPLOMACJI

Slider

Stewardessy

Slider

Zagraniczne praktyki

Slider

Wspierają nas

Slider

Współpracują z nami

Slider

Realizowane projekty UE

Slider