Arrow
Arrow
Slider

PLL LOT - Jesteśmy Coraz Bliżej

5 czerwca 2018r. w ramach umowy podpisanej między Polskimi Liniami Lotniczymi LOT a Zespołem Szkół Ponadimnazjalnych nr 1, grupa stewardess uczestniczyła w szkoleniu przeprowadzanym przez pracowników PLL LOT w siedzibie linii w Warszawie. Tematyka szkolenia obejmowała takie zagadnienia jak "Praktyka Latania", "Centrum Operacyjne", "Produkt Naziemny i Pokładowy" oraz "Safety Management System".Po zakończonym bloku teoretycznego odbyło się spotkanie ze stewardessą pracującą w PLL LOT, która opowiedziała o najważniejszych aspektach pracy na pokładzie samolotu. Ponadto, zastępca dyrektora biura lotniczego ds. personelu pokładowego Małgorzata Zielińska zapewniła, że zaplanowany dla klasy stewardess z tarnobrzeskiej "Prymasówki" cykl szkoleń dostosowany będzie stricte do wymagań firmy, jakie stawiane są jej przyszłym pracownikom. Po ukończeniu szkoleń, zarówno w części teoretycznej jak i praktycznej, na kandydatów na pracowników PLL LOT czekać będzie jeszcze egzamin z języka angielskiego, którego wynik jest kluczowym czynnikiem decydującym o przyjęciu do pracy. Pomyślne ukończenie szkoleń oraz zdanie egzaminu językowego gwarantować będzie absolwentom klasy stewardess dobrą, ciekawą i satysfacjonującą pracę w szeregach Polskich Linii Lotniczych LOT.

Zobacz galerię zdjęć

Beata Furtak


Translator

Polish Dutch English French German Italian Spanish Ukrainian

Polacy na Ukrainie

Slider

Partnerzy strategiczni

Slider

Wydarzenia

May 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 141

Wczoraj 303

Tygodniowo 1727

Miesięcznie 3634

Ogólnie 476398

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Facebook

LICEUM DYPLOMACJI

Slider

Stewardessy

Slider

Zagraniczne praktyki

Slider

Wspierają nas

Slider

Współpracują z nami

Slider

Realizowane projekty UE

Slider