Arrow
Arrow
Slider

Jedno z zadań przewidzianych do zrealizowania przez Zespół Projektowy we wrześniu i październiku polegało na przeprowadzeniu lekcji języka obcego o tematyce: „I'm looking for a penfriend” - „Poszukuję przyjaciela korespondencyjnego”. Uczniowie bardzo chętnie wzięli udział w zadaniu projektowym i w sumie oddali 47 prac pisemnych, które następnie zostały zebrane przez nauczycieli - Panią Oksanę Siletską, Panią Beatę Furtak oraz Pana Piotra Gospodarczyka. Koordynator projektu Piotr Gospodarczyk zabrał wypracowania do Islandii, aby podczas spotkania koordynatorów wymienić korespondencję z rówieśnikami uczniów, których listy przywieźli ze sobą nauczyciele z ośmiu krajów biorących udział w projekcie. Na dalszym etapie realizacji tego działania uczniowie naszej szkoły odpiszą posługując się j. angielskim do swoich przyjaciół korespondencyjnych na otrzymany adres od nadawcy lub dostarczą koordynatorowi odpowiedź i dalsza wymiana nastąpi w lutym podczas kolejnego spotkania w Hiszpanii na Wyspach Kanaryjskich.
Następujące osoby wymieniły się korespondencją:
Klasa 4 THT : Agata Kaczmarek, Monika Szypuła, Patrycja Ląd, Wojciech Doktor, Łukasz Paź,
Klasa 2 TEH: Patryk Lis, Alec Siekierski, Karol Rękas, Jakub Zioło, Karolina Dworak, Monika Wasylkiewicz, Paulina Kopeć, Dorota Jadach, Sylwia Kuźnicka, Monika Nerka
Klasa 4 TF: Karolina Głaz, Justyna Fila, Joanna Oleniak, Magdalena Guściora, Justyna Jędrzejowska, Dominika Duma, Natalia Dec, Dominika Korczak, Jadwiga Barnaś,
Klasa 3TFI: Michał Ura, Dawid Furman, Mateusz Filipski, Dawid Frohlich, Daniel Grad
Klasa 4 TG: Adrian Borowiec, Szczepan, Dul, Sylwia Kacprzak, Angela Duma, Gołąbek Justyna
Klasa 4 TI: Karol Koselak, Tomasz Stępień, Joanna Szczechowicz, Kamil Paź, Michał Raczyński
Klasa 1TF: Wiktoria Kępa, Natalia Zając, Anita Safin, Sylwia Wasylkiewicz, Monika Kaczak, Ksenia Sałata
Klasa 1 TI: Krzysiek Babiuch.

Translator

Polish Dutch English French German Italian Spanish Ukrainian

Polacy na Ukrainie

Slider

Partnerzy strategiczni

Slider

Wydarzenia

May 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 136

Wczoraj 303

Tygodniowo 1722

Miesięcznie 3629

Ogólnie 476393

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

LICEUM DYPLOMACJI

Slider

Stewardessy

Slider

Zagraniczne praktyki

Slider

Wspierają nas

Slider

Współpracują z nami

Slider

Realizowane projekty UE

Slider